منوی دسته بندی

شیشه بالکن

از آنجا که خدمات و محصولات سیستم شیشه بالکن با هم ارائه می شود ، نکاتی که در ساخت شیشه بالکن باید در نظر گرفت باید این باشد که آیا شرکت و کارکنان از تجربه و دانش کافی برخوردار هستند؟ در عین حال ، باید اطمینان حاصل کنید که آیا این شرکت محصولات با کیفیت تولید می کند. نتیجه ای که فقط با مقایسه قیمت بدست آمده ممکن است رضایتبخش نباشد. اطمینان حاصل کنید که این شرکت فقط در محصولات شیشه بالکن تخصص دارد. در هنگام خرید چنین محصولاتی از تولیدکنندگان نازک کاری پی وی سی ، نمایندگی های فروش نازک کاری پی وی سی و شرکت های دکوراسیون کمی بیشتر دقت کنید. کار با شیشه بالکن شغلی است که به تجربه بسیار پیشرفته ای نیاز دارد. این بدان معنا نیست که چنین شرکت هایی نمی توانند به خوبی عمل کنند. با این حال ، لازم است با احتیاط نزدیک شوید.

شیشه بالکن لیان یکی از قدیمی ترین شرکت ها در سیستم های دوش کابین و بالکن شیشه ای در کشورمان است. شرکت ما که راه حل های مناسب برای منطقه مناسب را تولید می کند ، در بالکن های شیشه ای تاشو . براساس سالها تجربه و دانش ، ما در پشت هر کاری که انجام می دهیم با اخلاق تجاری تضمین شده فعالیت می کنیم.

یک بالکن شیشه ای خوب چگونه باید باشد؟
بیایید یاد بگیریم که چگونه بهترین شیشه بالکن را برای کسانی که فقط روی قیمت تمرکز نمی کنند ، بسازیم.

  • 1- ضخامت دیواره آلومینیوم باید 2 میلی متر به بالا باشد.
  • 2- میزان خلوص آلومینیوم باید بین 95 تا 94 درصد باشد.

  • 3- شافت چرخ ها باید استیل باشد.
  • 4- بلبرینگ چرخ ها باید استیل باشد. در بدنه باید 2 یاتاقان وجود داشته باشد. چرخ ها باید ضد زنگ باشند.
  • 5- سیستم باید دارای پروفیل یا کانال تخلیه آب باشد.
  • 6- سیستم باید دارای مشخصات تنظیم یا پرده باشد.
  • 7- شیشه بالکن ها حتما باید سکوریت باشند.
  • 8- باید توسط تیم های متخصص در کار تولید انجام شود.
  • 9- باید توسط تیم های متخصص در کارهای مونتاژ انجام شود.

-سیستم های شیشه بالکن به دلیل ساختاری که امکان باز و بسته شدن در هر زمان را دارد ، بالکن ها را به یک فضای زندگی مفید و راحت تبدیل می کند.
-سیستم های شیشه بالکن با انطباق با معماری کلی خانه ها ، زیبایی ظاهری ایجاد می کنند. سیستم های شیشه بالکن انعطاف پذیر هستند ، استفاده از آنها راحت است و برای هر شرایط اب و هوایی مناسب می باشد.
-فرصت استفاده از بالکن را به روش دلخواه فراهم می کند.
-سیستم های شیشه بالکن از انواع شرایط ناخواسته در فضای باز مانند گرد و غبار ، سر و صدا ، برگها ، گرده ها ، حشرات ، حیواناتی که می توانند در بالکن ها و زباله های آنها لانه کنند محافظت می کند.
-سیستم های شیشه بالکن با جداسازی محیط بیرون و محیط داخلی در گروه های پروفیل ریل ، در سیستم های تولید شده با پروفیل های مانع حرارتی ، عایق حرارتی را ایجاد می کنند.
-سیستم هایشیشه بالکن به لطف اتصالات مغناطیسی در سیستم های دو جداره با روند معتدل ، عایق صدا و گرمای عالی را ایجاد می کنند.