منوی دسته بندی

شیشه بالکن

پروفیل‌ها و یرآق آلات شیشه بالکن چه خصوصیاتی باید داشته باشند؟

پروفیل‌ها

.  ضخامت دیواره آلومینیوم باید 2 میلی متر به بالا باشد.

. میزان خلوص آلومینیوم باید بین 95 تا 94 درصد اصطلاحا شمش آلومینیوم ۶۰۶۳ باشد.

. تمامی پروفیل‌ها در کوره با شرایط خواص رنگ شوند تا در شرایط آب و هوایی مقاوم باشند.

. پروفیل‌های شیشه‌بالکن دارای جداره‌ای برای تخلیه آب باشند.

یراق‌آلات

. نوار‌های بین شیشه بایستی UV باشند تا در برابر نور آفتاب و گرمای آن از مقاومت بیشتری برخوردار باشند که رنگ شفاف آن‌ها تعییر نکرده و همچنین حالت نرمی خود را از دست ندهند.

. شافت چرخ ها و همچنین بلبرینگ چرخ ها باید استیل باشد. در بدنه آن‌ها باید  از ۲ عدد یاتاقان ضد زنگ استفاده شود.

. از قفل و درپوش‌های تولیدشده از مواد اولیه مرغوب استفاده شود.

 

شیشه

. شیشه‌های مورد استفاده در شیشه‌بالکن باید سکوریت باشند تا در مقابل باد‌های شدید و همچنین ضربات محکم اجسام غیر فلزی مقاوم بوده و از ایمنی بالایی برخوردار باشد تا برای ساکنین ایجاد خطر نکند.

. در سیستم‌های تک جداره شیشه‌بالکن از شیشه‌هایی با صخامت ۸ میل و در دو جداره‌ها از دو عدد شیشه ۵ میل با اسپیسر ۳۱ میل جحت افزایش میزان عایق بودن شیشه‌بالکن استفاده می‌شود.

 

 

 

موارد استفاده از شیشه بالکن

سیستم‌های شیشه‌بالکن به دلیل انعطافپذیری بالایی که دارند از کارایی زیادی در صنعت پنجره‌های ساختمانی برخوردار هستند. موارد متعددی مانند بالکن، آلاچیق، روف‌گاردن، استخر و … وجود دارد که می‌توان برای پوشش آنها و استفاده چهار فصل از این مکان‌ها از سیستم‌های جمع‌شو شیشه‌بالکن استفاده نمود که به‌طور مفصل در اینجا به آنها می‌پردازیم.

استخر

شیشه بالکن یکی از بهترین گزینهها برای پوشش اطراف استخرها میباشد. استخرهای موجود در فضای باز به علت تغییرات دمایی در فصول مختلف سال برای مدت محدودی از سال قابل استفاده میباشند و در هوای سرد فصلهای پاییز و زمستان دیگر آنطور که باید قابل استفاده نمی باشند.  اما با اشتفاده از سیستم پنجرههای تاشو بالکن میتوان در چهار فصل سال و در شرایط مختلف آب و هوایی از استخر استفاده نمود. با پوشش شیشهای استخر هم از اتلاف انرژی جلو گیری میشود هم آب و محیط اطراف استخر برای مدت بسیار طولانیتری تمیز میماند. چرا که گرد و غبار، حشرات و برگههای خشکیده درختان از مواردی هستند که به سرعت باعث کثیفی آب استخر میشوند. در فصل سرما با بستن کل سیستم با خیال راحت میتوان از استفاده کنید بدون آن که دید شما از منطرا اطراف گرفته شود و در فصول گرم با باز کردن کل پانلهای شیشهای از خنکای آب در هوای گرم و تازه تابستان لذت ببرید.

See Now

آلاچیق

مناسبترین انتخاب برای پوشش اطراف آلاچیق سیستمهای شیشه بالکن است. کاربرد اصلی آلاچیق استفاده از آن برای دیدن منظره اطراف با چشم انداز باز و وسیع و لذت بردن از فضای بیرون می باشد بنابراین منطقی نیست که آلاچیق را طوری پوشش دهیم که جلوی دید گرفته شود. در این صورت استفاده از پنجرههای معمولی به هیچ عنوان کار صحیح و اصولی نیست چرا کهآلاچیق زیبای شما تبدیل به یک اتاقک بسته شود. همچنین شیشه بالکن به واسطه فریملس ویا بدون قاب بودن میتوانند برای پوشش اطراف آلاچیقها مورد استفاده قرار گیرند، بدون آنکه چشمانداز و دید به اطراف را از بین ببرند. با قابلیت منحصربه فرد جمع شدن تمام پنلهای شیشهای شما میتوانید هر زمان که هوای بیرون مناسب بود کل سیستم را باز کرده و از هوای مطبوع بیرون نهایت لذت را ببرید.

-سیستم های شیشه بالکن به دلیل ساختاری که امکان باز و بسته شدن در هر زمان را دارد ، بالکن ها را به یک فضای زندگی مفید و راحت تبدیل می کند.
-سیستم های شیشه بالکن با انطباق با معماری کلی خانه ها ، زیبایی ظاهری ایجاد می کنند. سیستم های شیشه بالکن انعطاف پذیر هستند ، استفاده از آنها راحت است و برای هر شرایط اب و هوایی مناسب می باشد.
-فرصت استفاده از بالکن را به روش دلخواه فراهم می کند.
-سیستم های شیشه بالکن از انواع شرایط ناخواسته در فضای باز مانند گرد و غبار ، سر و صدا ، برگها ، گرده ها ، حشرات ، حیواناتی که می توانند در بالکن ها و زباله های آنها لانه کنند محافظت می کند.
-سیستم های شیشه بالکن با جداسازی محیط بیرون و محیط داخلی در گروه های پروفیل ریل ، در سیستم های تولید شده با پروفیل های مانع حرارتی ، عایق حرارتی را ایجاد می کنند.
-سیستم هایشیشه بالکن به لطف اتصالات مغناطیسی در سیستم های دو جداره با روند معتدل ، عایق صدا و گرمای عالی را ایجاد می کنند.

 

 

 

  •