منوی دسته بندی

شیشه بالکن

برای مشاهده ویدئو نحوه عملکرد سیستم شیشه‌ بالکن‌ کلیک‌‌‌ کنید.

پروفیل‌ها و یرآق آلات شیشه بالکن چه خصوصیاتی باید داشته باشند؟

پروفیل‌ها

.  ضخامت دیواره آلومینیوم باید 2 میلی متر به بالا باشد.

. میزان خلوص آلومینیوم باید بین 95 تا 94 درصد اصطلاحا شمش آلومینیوم ۶۰۶۳ باشد.

. تمامی پروفیل‌ها در کوره با شرایط خواص رنگ شوند تا در شرایط آب و هوایی مقاوم باشند.

. پروفیل‌های شیشه‌بالکن دارای جداره‌ای برای تخلیه آب باشند.

یراق‌آلات

. نوار‌های بین شیشه بایستی UV باشند تا در برابر نور آفتاب و گرمای آن از مقاومت بیشتری برخوردار باشند که رنگ شفاف آن‌ها تعییر نکرده و همچنین حالت نرمی خود را از دست ندهند.

. شافت چرخ ها و همچنین بلبرینگ چرخ ها باید استیل باشد. در بدنه آن‌ها باید  از ۲ عدد یاتاقان ضد زنگ استفاده شود.

. از قفل و درپوش‌های تولیدشده از مواد اولیه مرغوب استفاده شود.

 

شیشه

. شیشه‌های مورد استفاده در شیشه‌بالکن باید سکوریت باشند تا در مقابل باد‌های شدید و همچنین ضربات محکم اجسام غیر فلزی مقاوم بوده و از ایمنی بالایی برخوردار باشد تا برای ساکنین ایجاد خطر نکند.

. در سیستم‌های تک جداره شیشه‌بالکن از شیشه‌هایی با صخامت ۸ میل و در دو جداره‌ها از دو عدد شیشه ۵ میل با اسپیسر ۳۱ میل جحت افزایش میزان عایق بودن شیشه‌بالکن استفاده می‌شود.

 

 

 

موارد استفاده از شیشه بالکن

سیستم‌های شیشه‌بالکن به دلیل انعطافپذیری بالایی که دارند از کارایی زیادی در صنعت پنجره‌های ساختمانی برخوردار هستند. موارد متعددی مانند بالکن، آلاچیق، روف‌گاردن، استخر و … وجود دارد که می‌توان برای پوشش آنها و استفاده چهار فصل از این مکان‌ها از سیستم‌های جمع‌شو شیشه‌بالکن استفاده نمود که به‌طور مفصل در اینجا به آنها می‌پردازیم.

کافه‌ و رستوران

رستورانها و کافیشاپهایی که دارای فضای باز مانند حیاط یا پشتبام یک ساختمان هستند از مزیت قابل توجهی نسبت به سایر رقبای خود که دارای فضای بسته، بهرهمند هستند. چراکه استفاده از فضای باز به همراه هوای تازه  با چشمانداز زیبا به محیط اطراف یکی از اولویتهای مشتریان در انتخاب محل میباشد. همچنین در شرایط بخصوص بیماری کرونا افراد کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های دارای فضای باز را انتخاب می‌کنند. اما مزیت مورد اشاره در فصول سرد و یا شرایط آب و هوایی بد و بارانی به یک عیب بزرگ تبدیل شده و ایجاد مشکل میکند و باعث می شود فضای باز درگل قابل استفاده نباشد و کافهرستوران با ظرفیت کمتری به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. این امر سبب می‌شود تا مدیران رستورانها برای بالا بردن  بهرهوری رستوران خود اقدام به پوشش آن  به صورت موقتی یا دائمی کنند. برای پوشش به صورت دائمی از پنجرههای یو پی وی سی استفاده میشود که در این صورت دیگر مزیت فضای باز با دید وسیع را ندارد. جهت پوشش به صورت موقت از نایلکسهای ضخیم استفاده میشود که متاسفانه از زیبایی ظاهر محل به شدت کاسته و یک پوشش فیت و آب بند نیست، همچنین در این شرایط حساس کرونا به هیچ عنوان بهداشتی و اصولی نمیباشد. پیشنهاد ما استفاده از سیستم شیشه بالکن است. این سیستم بهترین و مناسبترین گزینه برای مدیران محترم رستوران و کافیشاپها است. زمانی که هوا مطلوب و دلنشین است کل سیستم شیشه‌بالکن را میتوانید باز کنید تا مشتریان گرانقدرتان از فضای باز و مفرحی که برای آنها فراهم نمودهاید استفاده کرده و لذت ببرند، در هوای سرد و سوزناک زمستان نیز با بستن کل سیستم شیشه بالکن مشتریان ساعات خوشی را در هوای گرم رستوران به همراه دید باز با چشمانداز زیبا از بارش برف سپید زمستانی بگذرانند.

استخر

شیشه بالکن یکی از بهترین گزینهها برای پوشش اطراف استخرها میباشد. استخرهای موجود در فضای باز به علت تغییرات دمایی در فصول مختلف سال برای مدت محدودی از سال قابل استفاده میباشند و در هوای سرد فصلهای پاییز و زمستان دیگر آنطور که باید قابل استفاده نمی باشند.  اما با اشتفاده از سیستم شیشه‌بالکن میتوان در چهار فصل سال و در شرایط مختلف آب و هوایی از استخر استفاده نمود. با پوشش شیشهای استخر هم از اتلاف انرژی جلو گیری میشود هم آب و محیط اطراف استخر برای مدت بسیار طولانیتری تمیز میماند. چرا که گرد و غبار، حشرات و برگههای خشکیده درختان از مواردی هستند که به سرعت باعث کثیفی آب استخر میشوند. در فصل سرما با بستن کل سیستم شیشه بالکن با خیال راحت میتوان از استخر استفاده کنید بدون آن که دید شما از مناظر اطراف گرفته شود و در فصول گرم با باز کردن کل پانلهای شیشهای شیشه‌بالکن از خنکای آب استخر در هوای گرم و تازه تابستان لذت ببرید.

See Now

آلاچیق

مناسبترین انتخاب برای پوشش اطراف آلاچیق سیستمهای شیشه بالکن است. کاربرد اصلی آلاچیق استفاده از آن برای دیدن منظره اطراف با چشم انداز باز و وسیع و لذت بردن از فضای بیرون می باشد بنابراین منطقی نیست که آلاچیق را طوری پوشش دهیم که جلوی دید گرفته شود. در این صورت استفاده از پنجرههای معمولی به هیچ عنوان کار صحیح و اصولی نیست چرا که آلاچیق زیبای شما تبدیل به یک اتاقک بسته و دلگیر میشود. همچنین شیشه بالکن به واسطه فریملس ویا بدون قاب بودن، میتواند برای پوشش اطراف آلاچیقها مورد استفاده قرار گیرند، بدون آنکه چشمانداز و دید به اطراف را از بین ببرند. با قابلیت منحصربه فرد جمع شدن تمام پنلهای شیشهای شما میتوانید هر زمان که هوای بیرون مناسب بود کل سیستم را باز کرده و از هوای مطبوع بیرون نهایت لذت را ببرید.

اطلاعات تکمیل‌تر در مورد آلاچیق

بالکن

پیشنهاد ما به شما این است که بالکن منزل خود را انباری نکنید.  چرا نهایت بهرمندی را از فضای بالکن خود نداشته باشید؟ در شهرهای بزرگی مانند تهران وجود ذرات معلق، گرد و غبار و همچنین دودههای سیاه باعث میشود بالکن و تراس خانهها کثیف و آلوده شود همچنین وجود پرندهها نیز بر مشکلات افزوده و تمیز نگه داشتن بالکن را کاری بس دشوار نموده است. از این رو چیدمان بالکن برای استفاده روزانه و لذت بردن از فضای باز بالکن عملا غیر ممکن بوده، تمیز کردن بالکن و همچنین تمیز نگه داشتن آن به همراه مبلمان و اثاثیه چیده شده در آن کاری طاقت فرصا بوده و نیاز به زمان زیاد و کار تکراری و مداوم دارد. پیش نهاد ما به شما این است، با استفاده از سیستمهای تمام جمعشو شیشه بالکن محیط بالکن منزلتان را پوشش دهید بون آنکه دید بالکن گرفته شود. با استفاده از شیشه بالکن به راحتی میتوانید آن را به سلیقه دلخواه خودتان چیدمان کرده و از فضای دلنشین و آرامبخش آن نهایت استفاده را ببرید. در این صورت هر موقع نیاز داشتید میتوانید با باز کردن پنلهای شیشهای از هوای مطبوع و تازه بیرون لذت ببرید. پیشنهاد می کنیم با استفاده از شیشه بالکن فضای بالکن خود را قابل استفاده کنید و به متراژ خانه خود بیفزایید.

See Now

-سیستم های شیشه بالکن به دلیل ساختاری که امکان باز و بسته شدن در هر زمان را دارد ، بالکن ها را به یک فضای زندگی مفید و راحت تبدیل می کند.
-سیستم های شیشه بالکن با انطباق با معماری کلی خانه ها ، زیبایی ظاهری ایجاد می کنند. سیستم های شیشه بالکن انعطاف پذیر هستند ، استفاده از آنها راحت است و برای هر شرایط اب و هوایی مناسب می باشد.
-فرصت استفاده از بالکن را به روش دلخواه فراهم می کند.
-سیستم های شیشه بالکن از انواع شرایط ناخواسته در فضای باز مانند گرد و غبار ، سر و صدا ، برگها ، گرده ها ، حشرات ، حیواناتی که می توانند در بالکن ها و زباله های آنها لانه کنند محافظت می کند.
-سیستم های شیشه بالکن با جداسازی محیط بیرون و محیط داخلی در گروه های پروفیل ریل ، در سیستم های تولید شده با پروفیل های مانع حرارتی ، عایق حرارتی را ایجاد می کنند.
-سیستم هایشیشه بالکن به لطف اتصالات مغناطیسی در سیستم های دو جداره با روند معتدل ، عایق صدا و گرمای عالی را ایجاد می کنند.

 

 

 

  •