منوی دسته بندی

۴ پیشنهاد ساده برای زیباسازی بالکن

برای فرار کردن از استرس روزانه و شلوغی بی‌امان شهر‌ اولین مکانی که به ذهنتان می‌رسد کجاست؟ دقیقا ما هم به همین فکر می‌کردیم، معلوم است که بالکن خونمون. اگر برای کمی استراحت و آرامش به فکر لم دادن و دراز کردن پاهایتان هستید، پس چرا با کمی تغیرات کوچک زمان دلپذیرتری را در بالکن خود نگذرانید؟

منظورمان از تغییر در دکوراسیون، تغییرات کلی و اساسی نیست. با این تغیرات ساده و کوچیک مطمئنیم که باعث خستگی شما نخواهیم شد. مزیت اصلی این است که با تغییرات کوچیک تفاوت‌های بزرگ ایجاد کنیم. پس توجه کسانی را که می‌خواهند رنگ و لعابی به محل زندگی خود بدهند، اما نمی ‌خواهند خسته شوند به اینجا جلب می‌کنیم.


کوسن

کوسن‌ها با رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی تهیه کرده و بر روی مبلمان بالکن قرار دهید تا به آن رنگ و لعاب تازه‌ای بدهید. روکش کوسن‌ها را با توجه به سلیقه و دکوراسیون بالکن می‌توانید انتخاب کنید. به طور مثال می‌توانید از کوسن‌های مدل کرومه که هنر دست هستند برای مبل‌ها، و یا از کوسن‌های فانتزی با رنگ‌های گوناگون برای صندلی‌ها استفاده کنید. همچنین کوسن‌های نمدی حال و هوای کلاسیک به بالکن شما می‌دهند.  برای بزرگتر دیده شدن بالکن منزل که با شیشه بالکن پوشانده‌اید کوسن‌های کوچک فانتزی بهترین گزینه هستند.

گیاهان

وقتی صحبت از چیدمان بالکن می‌شود، نمی شود که به گیاهان اشاره نکرد. با گیاهان سرسبز که در گلدان‌هایی با رنگ‌های زنده قرار گرفته‌اند، آرامش و سرزندگی را برای بالکن به ارمغان آورید. همچنین، به جای استفاده از گلدان‌های آماده، با بودجه کمتر می‌توانید گل‌های متنوع را در گلدان‌هایی با انتخاب و سلیقه خودتان بالکن خود را چیدمان کنید.

دکوراسیون دیوار

با تزئینات کوچک دیواری به راحتی می‌توانید به فضای پوشش داده شده شیشه بالکن منزلتان حال و هوای متفاوتی ببخشید. با استفاده از قاب‌های رنگارنگ و یا طرح استیل به همراه عکس‌های خودتان خاطره‌هارا زنده نگه دارید. و یا با استفاده از آیینه که هیچ وقت از مد نمی‌افتد هم به دکوراسیون شکل و شمایل جدید بخشیده، هم باعث بزرگتر جلوه نمودن بالکن منزلتان می‌شود. اگر می‌گویید این‌ها هم زیبا هستند اما من نمیتوانم از گلدان‌هایم بگذرم، و در تزیین دیوارهای بالکن از آنها می‌خواهم استفاده کنم. شل‌های دیواری را برای شما پیشنهاد می‌کنیم که در مدل‌های متنوع موجود است.

پوشش کف

با استفاده از کفپوش‌ها و ترمووودها که بسیار کاربردی بوده و این روز‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توان حس گرما را برای فضای بالکن شیشه‌ای به ارمغان آورد. همچنین با دقت در طرح کفپوش‌ها و در نظر گرفتن چیدمان آن‌ها در کف بالکن، می‌شود به بالکن جلوه‌ای دلبازتر و بزرگتر بخشید. اگر به این فکر می‌کنید که کف پوش خوب است اما من می‌خواهم از فرش استفاده کنم، تا زمانی که کل سطح بالکن را نپوشاند انتخاب فرش با طرحی مناسب چیدمان فضای شیشه بالکن ایده خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.