منوی دسته بندی

موارد مهم در انتخاب شیشه بالکن

برای انتخاب محصولاتی نظیر شیشه‌بالکن که تنها یکبار خریداری شده و نصب می‌شود، بسیار مهم است که در هنگام سفارش دادن و انتخاب به چه مواردی باید دقت شود. سیستم‌های جمع‌شو شیشه بالکن باید به راحتی قابل استفاده و باز و بست شدن باشند. تا هرزمان که شما نیاز داشتید پنل‌های شیشه‌ای را براز کرده و از هوای تازه و دلنشین بیرون استفاده کنید.

 هر زمان که دوست داشتید کل سیستم را بسته و از آرامش محیط با دید باز به بیرون بهره ببرید. در این مقاله به نکات مهمی اشاره میکنیم که شما را راهنمایی کند تا در هنگام خرید سیستم شیشه ریلی آن را از جایی تهیه کنید، تا پس از نصب آن در محل شما آسودگی خاطر استفاده از آن را طی سال‌های متمادی را برای شما به ارمغان داشته باشد.


ا چرخ‌ها و سایر اتصالات مورد استفاده زد زنگ هستند؟

بالکن ها فضایی هستند خارج از محیط بسته منزل که با شرایط متفاوت آب و هوایی بیرون به طور مداوم در ارتباط قرار دارند. از این رو تمامی اتصالات استفاده شده باید برای آن شرایط مناسب باشند. در سیستم‌های شیشه بالکن تمامی اتصالات اعم از اتصالات مربوط به قاب بندی سیستم و اتصالات مربوط به پنل‌های شیشه‌ای همه باید از جنس مرغوب و ضد خوردگی و زنگ زدگی باشند. در بازار موجود است سیستم‌هایی که در آن ها برای کاهش هزینه تمام شده ، در چرخ‌ها از بلبرینگ‌های نامرغوب استفاده شده و تنها واشر بین آنها از جنس ضد زنگ بوده.

از نصاب‌های دوره‌ای شیشه بالکن دوری کنید.

برای سیستم‌های شیشه بالکن نصاب‌ها و شرکت‌های موقتی زیادی هستند. این گونه شرکت‌ها در مواقعی که تقاضا برای شیشه‌های جمع شو زیاد است ظاهر شده و پس از آن تعطیل می‌شوند. از این رو مشتری زمانی که نیاز به خدمات و سرویس دارد دیگر به شرکت مدنظر دسترسی ندارد.  سیستم‌های شیشه بالکن یک کالای عمری بوده و شما یک بار قرار است آن را تهیه کنید، و نیازی به جایگزین کردن آن پس از مدتی نیست. بنابراین به سابقه و رسمی بودن شرکت در هنگام انتخاب شیشه بالکن دقت نمایید.

شرکتی که شما انتخاب کرده‌اید یراق‌آلات را از کجا تهیه می کند؟

پروفیل ها و اجزای بالکن شیشه ای را می توان از هر عمده فروشی آلومینیوم یا لوازم جانبی تهیه کرد. شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات، بالکن های شیشه ای می توانند پروفیل ها را از یک شرکت و چرخ ها را از یک شرکت دیگر خریداری کنند و سیستم های ناسازگار با یکدیگر را بفروشند.

وضعیت گارانتی و خدمات چگونه است؟

شرکت های زیادی در این بخش وجود دارند، که بدون توجه به کیفیت و فقط با توجه به قیمت آن، با تدارک پروفیل‌ها و لوازم جانبی که در بازار به طور متفرقه عرضه می کنند عمل می کنند. طبیعتاً چنین شرکت هایی که فاقد ساختار شرکتی، طراحی و فعالیت های تحقیق و توسعه هستند، از نظر خدمات پس از فروش، خدمات و گارانتی، مصرف کنندگان را با مشکلات جدی مواجه می کنند. حتی اگر شرکت بالکن شیشه ای ساخته شده بسته باشد، شرکت اصلی باید بتواند نیازهای تعمیر و نگهداری، تعویض قطعات و موجودی لوازم جانبی اضافی را که ممکن است رخ دهد را برآورده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.