منوی دسته بندی

درباره ما

شرکت کلبه شیشه ای لیان اولین شرکت وارد کننده محصولات شیشه های جمع شو میباشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ شروع کرده. شرکت فعالیت خود را در حوزه پوشش تمام شیشه ای بالکن به هر شکل هندسی شروع و در مدت کوتاهی بعد از پیشرفت چشمگیری فعالیت خود را گسترش داد. پس از گذشت بیش از  ۱۱ سال و با به روز شدن این صنعت در ترکیه و آلمان این شرکت نیز با محصولات جدید و به روز شده و انحصاری نظیر شیشه دو جداره جمع شو، دو جداره جمع شو با پرده بین شیشه ,  سقف شیشه‌ای جمع‌شو، دوش کابین و پارتیشن به فعالیت خود ادامه می دهد.
شرکت کلبه شیشه‌ای لیان آمادگی دارد تا به صورت رایگان شمارا در پروژه‌هایی نظیر آلاچیق، شیشه‌بالکن، استخر چهارفصل و سایر عوامل مربوط به پوشش شیشه‌ای یاری نماید و از تجربیات خود جهت اجرای هرچه زیباتر آن بهره مند سازد.

محصولات و خدمات ارائه شده

شیشه بالکن

با بیش از ۱۲ سال سابقه در ضمینه شیشه بالکن و تنها دارنده سیستم‌های شیشه بالکن دو جداره به همراه پرده مابین دو جداره با قابلیت جمع شدن.

سقف شیشه‌ای

دارای سیستم سقف شیشه‌ای با پروفیل‌های مخصوص با قابلیت جمع شدن شیشه‌ها جهت استفاده از فضای باز.

دوش کابین

نصب و اجرای دوش کابین در ابعاد مختلف توسط پروفیل‌های آلومینیوم و شیشه سکوریت در طرح‌های دلخواه.

پارتیشن متحرک

اجرای وارتیشن‌های اداری با قابلیت باز شدن تمام سیستم پارتیشن جهت اجرای کنفرانس و مواردی مشابه با قابلیت اظافه نمودن پرده قابل تنظیم برای پارتیشن‌ها.

 

 

قیمت شیشه بالکن چگونه محاسبه می‌شود؟

 

قبل از پوشش دادن بالکن به وسیله سیستم شیشه بالکن، قیمت آن مهمترین معیار انتخاب برای مشتریان می‌باشد. قیمت شیشه بالکن بر حسب متر مربع محاسبه می‌شود.  به طوری که با حاصلضرب طول کل بالکن در ارتفاع آن اندازه مترمربع دهنه بالکن به دست می‌آید. و از حاصلضرب اندازه دهنه بالکن در قیمت هر متر مربه قیمت کل آن به دست می‌آید. قیمت شامل مراحل اندازه‌گیری، مونتاژ سیسم در کارگاه، نصب و تحویل سیستم در محل می‌باشد.

 


چه عناصری بر قیمت شیشه بالکن تأثیر دارد؟

 

مدل شیشه بالکن

ukediudfj

شیشه بالکن تک جداره، دوجداره، دوجداره با پرده بین شیشه و … . بین این مدل‌ها کدام یک مورد نیاز و پسند شما می‌باشد؟

در زمان محاسبه قیمت، انتخاب مدل شیشه بالکن بر اساس نیاز و همچنین محل اجرا پروژه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ی

 

 

پروفیل‌های آلومینیومی

یکی از مهمترین بخش‌های شیشه بالکن پروفیل‌های آلومینیومی مورد استفاده در سیستم می‌باشد. پروفیل‌هایی که از بازیافت مواد آلومینیومی و یا با آلیاژهایی با مقدار آهن بالا تولید می‌شوند به مرور زمان تغییر رنگ داده و اکسیده می‌شوند. ر

پروفیل مورد استفاده باید دارای آلیاژ مناسب باشد که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. ر

همچنین رنگ پروفیل‌ها، رنگ کوره‌ای، آنادایز و طرح چوب در قیمت تمام شده پروفیل‌ها تأثیر گذار می باشد. ر

 

 
شیشه

یکی دیگر از عنصرهایی که قیمت شیشه بالکن را تاحت تأثیر قرار می‌دهد شیشه می‌باشد. در شیشه بالکن‌ها باید از شیشه‌های نشکن سکوریت استفاده شود. شیشه های مورد استفاده از کارخانه‌های شیشه در سراسر کشور تأمین می‌شوند. در بازار شیشه‌های نامرغوبی تحت عنوان شیشه‌های وارداتی که از کیفیت خوبی برخوردار نیستند موجود است. شرکت‌هایی که از این نوع شیشه‌ها استفاده می کنند قیمت تمام شده شیشه بالکن را کاهش داده و آن را ارزانتر عرضه می‌کنند.رنگ و نوع شیشه از موارد دیگری است که بر قیمت آن تأثیر میگذارد از قبیل رنگ دودی، قهوه‌ای، ابی و سایر رنگ ها و همچنین استفاده از شیشه های مات و ساتینا و یا شیشه‌های لمینیت شده در قیمت متر مربع شیشه و در نهایت قیمت سیستم‌های شیشه بالکن تأثیر میگذارد.

 
چرخ ها و یراق آلات

ضد زنگ بودن قطعات و یراق آلات مورد استفاده در شیشه بالکن یکی از عوامل بسیار مهم می‌باشد. متأسفانه در بازار چرخ‌هایی موجود است که یاطاقان‌های آن‌ها ضد زنگ نبوده و تنها شافت بین دو یاطاقان ضد زنگ می‌باشد که به عنوان چرخ‌های ضد زنگ به فروش می‌رسند.

 
ضدزنگ بودن قطعات برای سیستم‌های شیشه بالکن که به طور مستقیم با آب و هوای بارانی، برفی و رطوبی در تماس می‌باشند از المان‌های بسیار مهم می‌باشند.


در عین حال قطعات پلاستیکی مورد استفاده از لحاظ روش تولید با مواد اولیه مرغوب و با مهندسی نوین و همچنین UV بودن آن‌ها (درمقابل نور آفتاب و گرما تغییر رنگ و شکل نداده و کارایی خود را ازدست ندهد) بر قیمت شیشه بالکن تآثیر می‌گذارد.

 
تیم نصاب

شیشه بالکن یک محصول استاندارد و روتینی نیست. بسته به نوع بالکن و درخواست مشتری مونتاژ و نصب شیشه بالکن کاری حرفه‌ای و هنری است که به نوعی شبیه به استادکاری یک خیاط در دوختن لباس است. از همین رو شرکتی که این مسئولیت را متقبل شده و بر عهده می‌گیرد باید نیروی کاری حرفه‌ای برخوردار باشد تا بتواند کاری بی‌ نقص و زیبا تحویل دهد.

تیم نصاب یک شرکت از مزیت‌های آن شرکت در مقابل رقبا به حساب می‌آید. میزان تخصص و مهارت تیم نصاب در اجرای هرچه بهتر و بی عیب و نقص پروژه موثر می‌باشد. این که شرکت در قبال خدمتی که ارائه می‌دهد تا چه حدی مسئولیت پذیر است بسیار مهم است.

 
شکل هندسی بالکن

شکل هندسی بالکن که قرار است شیشه بالکن بر روی آن نصب شود بر قیمت آن تأثیر گذار است. در بالکن‌های گوشه‌دار شکسته و حلالی شکل از یراق آلات مخصوص استفاده شده و همچنین پروفیل‌های الومینیومی در اندازه‌های دقیق و با زاویه‌های دقیق تری باید برش خورده و مونتاژ شوند که در بالکن‌هایی با دهنه طولی صاف نیازی به این عملیات نیست.

تمامی این‌ها باعث افزایش قیمت شیشه بالکن می‌شود که باید آن‌هارا مد نظر قرار داد. همچنین شیشه بالکن‌هایی که به صورت تمام قدی نصب می‌شوند قیمت واحد متر مربع آن‌ها با سیتم‌هایی که قسمت پایین سیستم به صورت جداگانه نصب شده و ثابت می‌باشد متفاوت است.

 

ارتفاع بالکن

قیمت شیشه بالکن بر اساس مترمربع محاسبه می‌شود. از همین رو، ارتفاع بالکن در قیمت آن تاثیر می‌گذارد. بدین صورت که با افزایش ارتفاع بالکن قیمت واحد متر‌مربع آن کاهش می‌یابد. بدین دلیل که هم در بالکن‌هایی با ارتفاع ۱.۵ متر و هم در بالکن‌هایی با ارتفاع ۲.۵ متر ویا بیشتر از همان تعداد چرخ و یراق آلات و همان متراژ پروفیل استفاده می‌شود و تنها عنصری که تغییر میکند متر مربع شیشه است که استفاده می‌شود.