منوی دسته بندی

خانه

چی هست، به چه دردی می خورد، چه فایده ای دارد؟

سیستم های شیشه بالکن، در اصل با حرکت کردن پنل‌های شیشه ای بر روی پروفیل‌های آلومینیوم در محیط محل نصب شده مانند بالکن و جمع شدن تمام پنل‌های شیشه‌ای ایجاد می شود. این سیستم شامل دو عدد ناودانی از جنس آلومینیوم می‌باشد که یکی به کف و دیگری به سقف متصل می شود. پروفیل‌های برش خورده بر روی شیشه‌ها مونتاژ می‌شوند و سپس بر روی هریک از آنها چهار چرخ مونتاژ شده و در آخر پنل‌های شیشه‌ای داخل پروفیل‌های ناودانی قرار میگیرند. اولین پنل عملکرد درب را داشته و پنل‌های بعدی به واسطه چرخ‌هایی که برای آن‌ تعبیه شده متحرک بوده و به ترتیب حرکت کرده و باز می‌شوند.

https://www.aparat.com/v/FpftB
نحوه عملکرد سیستم

کارایی آن به طور کلی:

در این روزها زندگی شهری روز به روز خسته‌ کننده تر و پر مشغله تر می‌شود که همین امر باعث شده بالکن‌ها به عنوان محلی برای احساس آرامش و آزادی و رهایی از دغدغه‌های روزمره از اهمیت بیشتری برخوردار شوند. قبلاً بالکن‌ها به وسیله پنجره‌های پی وی سی، طلق و یا مواردی از این قبیل پوشانده می‌شدند که باعث می‌شد بالکن به طور کامل بسته شود و فضایی همچون اتاق را تداعی می‌نمود و دیگر مانند قبل کارایی یک بالکن را برای ما نداشت. با ظهور سیستم‌های جمع‌شو تمام شیشه‌ای این مشکل برطرف گردید. به واسطه سیستم‌های شیشه بالکن، دیگر بالکن‌ها کارایی خود را ازدست نداده، در صورتی که پنل‌های شیشه‌ای جمع شوند، و می توانند به یک محیط بسته و آرام درصورت بسته شدن کل سیستم درآیند. به این صورت بالکن‌ها برای شما به “محیط زندگی آزاد” تبدیل می شوند. با بستن شیشه‌ها ارتباط با دنیای بیرون قطع می‌شود اما در عین حال دارای فضایی با دید باز و پانورامایی خواهید بود.

پوشش بالکن‌ها توسط پی وی سی و یا متریالی از این قبیل جلوه و نمای ساختمان را برهم زده و زیبایی آن را صلب می‌کند.  در صورتی که شیشه بالکن به واسطه پوشش تمام شیشه‌ای و فریملس بودن آن نه تنها با معماری و نمای ساختمان هماهنگی دارد بلکه ظرافت و زیبایی خاصی به آن می‌بخشد. در هر شرایط آب و هوایی از قبیل بارون و برف قابل استفاده می‌باشد. در عین حال سیستم‌های شیشه بالکن نه تنها از ورود گرد و غبار، دوده و سیاهی و برگ درختان جلوگیری میکند بلکه محافظ مناسبی در مقابل حشرات و پرندگان می‌باشد.

https://www.aparat.com/v/tqjbr
محیطی آرام و دلنشین

فواید شیشه بالکن اگر به‌طور خلاصه بخواهیم بگوییم:

شیشه بالکن به ‌سبب ساختار منحصر به فردی که دارد بسته به نیاز به صورت کامل باز و یا بسته می‌شود که از همین‌ رو بالکن قابل استفاده در تمام فصول سال خواهد شد.

شیشه بالکن با معماری کلی ساختمان هماهنگی ایجاد کرده و یک جلوه انعطاف پذیر به آن می‌بخشد.

عایق مناسبی برای صدا و شلوغی شهر بوده و از ورود گرد و غبار و دوده وسیاهی موجود در هوای کلانشهرها جلو‌گیری می‌کند.

مانع از تبادل گرما و سرما شده و از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند که این امر در سیستم های دو جداره جمع‌شو به طور چشم‌گیری افزایش می‌یابد.

به دلیل ساختار انعطاف‌ پذیری که دارد در هر شرایط آب و هوایی اعم از بارانی، برفی و آفتابی فرصت استفاده دلخواه را فراهم می‌کند.

سایت در حال به‌روزرسانی می‌باشد


پروژه‌ها

پروژه های انتخاب شده

شمشک

پروژه شمشک با طرح الومینیوم رنگ چوب.
شیشه دو جداره برای حفظ بهتر روطبت و گرمای داخل.
تمام شیشهای سقف به صورت دو جداره با شیشه لمینیت طراحی و نصب شده است.

لواسان

پروژه 360 درجه ای در لواسان. در تابستان با باز کردن تمام شیشه ها فضای باز را می توان تجربه کرد و با بستن شیشه ها فضای کاملا حفظ شده را می توان تجربه کرد.

متل قو

یکی از منحصر به فرد ترین پروژه های شرکت در سال 1390 طراحی و نصب شده است. این پروژه دارای سقف شیشه ای باز شو و همچنین دارای شیشه های جمع شو دور تا دور میباشد.

خدمات ما

شیشه بالکن شیشه بالکن دو جداره دوش کابین پارتیشن متحرک

تماس با ما

تهران ، خیابان شریعتی ،بلوار مجتبایی، کوچه کمند پلاک 20
09127992491
22871012
kolbeh_lian@yahoo.com