منوی دسته بندی

انواع زوار بین پنل‌های شیشه بالکن

در سیستم‌های شیشه‌ بالکن برای ان که از ورود آب، رطوبت، گرد و غبار، صدا و تبادل حرارت جلوگیری شود در بین پنل‌های شیشه‌ای جلوگیری شدود ، از زوار‌های مخصمصی که از پلاستیکی یا آلومینیومی استفاده می‌شود. زوار‌های پلاستیکی حنما باید UV باشند تا در شرایط متفاوت آب و هوایی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و همچنین در مقابل تابش مستقیم نور آفتاب دیرتر تغییر رنگ دهد. جدیدا شرکت‌های شیشه بالکن به علت تغیر فرم زوار‌های پلاستیکی و تغییر رنگ آنها پس از گذشت چند سال

بیشتر ترجیح می‌دهند از زوار‌های آلومینیومی استفاده‌ کنند. زوار‌های آلومینیومی تولید شده در شرکت کلبه شیشه‌ای لیان مخصوص سیستم‌های شیشه بالکن طراحی شده که عایقی است با قابلیت تمیز کردن راحت، مناسب برای زاویه‌های متفاوت بین پنل‌ها، دارای مقاومت بالا و طولانی مدت  و همچنین قابلیت اضافه کردن مویی. زوارهای آلومینیومی شیشه بالکن تولید شده در شرکت لیان دارای مزیت‌های زیر می‌باشد که آن را از سایر زوارها مجزا و برتر می‌کند. 


مقایسه زوار‌های آلومینیومی و پلاستیکی مخصوص شیشه بالکن‌ها

برای عایق بودن بهتر نسبت به سایر زوار‌های موجود در بازار و قرار گیری مستحکمتر بین پنل‌های شیشه‌ای زوار‌ها به جای یک لبه دارای دو لبه می‌باشند.

زوار‌های جدید شیشه بالکن در ظرافتی که در طراحی آن ها به کار رفته است هم نمای زیبا و شکیلی را از بیرون به کل سیستم شیشه‌ای داده و هم به راحتی قابل تمیزکردن است.

برای قرارگیری پنل‌های شیشه‌ای در کنار یکدیگر با زاویه‌های متفاوت، زوارها در زاویه‌های مختلف طراحی و تولید شده است تا پنل‌ها به راحتی در کنار یکدیگر قرار گرفته و به هم چفت شوند. بدین صورت دیگر نیازی به تغییر زاویه قرارگیری پنل‌ها در کنار یکدیگر نیست.

در زوار‌های آلومینیومی در  قسمتی از آنها که به شیشه متصل می‌شوند شیارهای مخصوصی تعبیه شده است. به همین دلیل چسب را به خوبی در خود نگه داشته و محکم به شیشه می‌چسبد. همچنین از بیرون زدن چسب و مالیده شدن آن به شیشه جلوگیری می‌کند.

لبه دیگر زوار که مویی در آن قرار میگیرد دارای زاویه‌ای به سمت داخل است تا با استفاده از مویی‌ها محکمتر و با ثبات بیشتری به پنل شیشه‌ای چفت شود.

برای عایق بودن بهتر و بیشتر در هر دو لبه زوار شیار‌های مخصوص طراحی شده تا بتوان از مویی‌های مخصوص استفاده نمود.

زوار آلومینیومی یا پلاستیکی؟

در اینجا حق انتخاب با مشتری است.

کسانی که نمی‌خواهند مانعی جلو دیدشان باشد و دوست دارند دید باز و پانورامیک و شفافی داشته‌ باشند، زوار‌های پلاستیکی شفاف را ترجیح می‌دهند. زوار‌هایی که مدت زمان گارانتی آنها به اتمار رسیده و حالت شفاف و نرم خود را از دست داده‌اند با هزینه جزئی قابل تعویض با زوار‌های جدید و نو هستند. در شرکت لیان خدمات پس از فروش بعد از کیفیت حرف اول را می زند، از این رو نگران تعویض و نوسازی یراق‌آلات شیشه بالکن محل خود نباشید. 

مخصوصا مشتریانی که دارای بالکن‌هایی  در طبقات بالا هستند که شدت وزش باد بیشتر است، خواهان عایق‌بندی محکمتر و همچنین با اطمینان بیشتر هستند، زوار‌های آلومینیومی را ترجیح می‌دهند. قابل ذکر می‌باسد که این زوار‌ها دارای ضمانت نامحدود از طرف شرکت شیشه‌ بالکن لیان می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.